NKT Makina

SC800 86

SC800, maksimum performans, kolay kullanım, düşük bakım maliyeti ve mükemmel temizlik sonucu için tasarlanmış doğa-dostu çözümler sunan bir modeldir.

SC800 çok yoğun kullanım gerektiren yerler için tasarlanan arkadan yürünen bir zemin makinesi olmakla birlikte kullanımı çok basit ve günlük farklı temizlik ihtiyaçları için esnek çözümler sağlayabilen bir modeldir. Az yoğun kirlilikten, giriş yolları gibi yoğun kirli alanlara, sıvı döküntü temizliği, gres gibi yoğun yağlı alanların temizliği, şap ve çok gözenekli alanların temizliği için idealdir. Deterjan kalıntılarının temizliği için sadece su ile çalışabilir.

Yeni emiş nozul konsepti ile birlikte SC800 daha efektif su emişi sağlarken, güçlü vakum motoru sayesinde de zeminler çok daha çabuk kurur.

Güçlü fırça ve vakum motoru (77 kg’a kadar çıkan fırça baskısı), sıradışı temizlik ve kurutma performansı: yoğun “endüstriyel” kullanım için en ideali
Doğa dostu odaklı: sürekli tüketim kontrolü : Ecoflex sistemi ve düşük ses seviyesi (61dB(A))
95 litrelik temiz su ve kirli su hazneleri uzun kullanım süresi
Kapı ve duvarlara zarar vermeyen çıkartılabilen kapaklar sayesinde fırça platformu korunur ve aynı zamanda bakım esnasında tüm parçalara ulaşmayı kolaylaştırır
Ergonomi seviyesi ve manevra kabiliyetinden ödün vermeksizin kompakt ebatlar ve en doğru endüstriyel yapı