NKT Makina

Nilfisk Extreme Eco

Düşük enerji sarfiyatı ve dönüştürülebilir malzemeler – çevre dostu seçiminiz
Nilfisk Extreme Eco yüksek performans ile düşük enerji tüketiminin mükemmel bir birleşimidir. Yüksek enerji verimliliğine ve kaliteye sahip motorunun yanında, süpürgenizin %95’i geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiştir. .

Yüksek enerji verimliliğine ve yüksek kaliteye sahip bir motora sahip olan Nilfisk Extreme Eco aynı zamanda tasarım harikası hava kanallarına sahiptir. Havanın, süpürgenizin içerisinde dolaştığı her noktanın direnci azaltılmıştır, böylece hem daha az enerji harcarsınız hem de kullandığınız enerjiyi en verimli şekilde kullanabilirsiniz.
Sonuç; daha az enerji, daha iyi temizlik.

3700 cm2 lik geniş alana sahip HEPA filtresi hava akışını rahatlatarak hem kullanılan enerji miktarını azaltır hem de yaşadığınız mekânların havasını temizler.

Enerji verimliliği, 95% geri dönüştürülebilir malzeme ve 100% geri dönüştürülebilir ambalajı ile en az sizin kadar çevreye duyarlı bir elektrikli süpürgesi.

HEPA filtrelerinin popülerliği gün geçtikçe artmaktadır çünkü iç mekânlardaki kirlenmiş hava için en iyi çözümü sunar. Evlerimizdeki kirlerin büyük bir kısmı gözle görülemeyen kirden oluşur. Ağır olan kirler yerçekimi sayesinde eşyaların ve yerlerin üzerine düşerler ve biz bunları görebiliriz. Fakat daha hafif olan partiküller ve gazlar havada asılı kalırlar ve bunlar bizim gözle göremediğimiz kadar küçüktürler.

HEPA filtreleri havada asılı kalan ve gözle görülemeyecek kadar küçük olan bu partikülleri, polenleri, sigara dumanını ve virüsleri temizleyebilmenin tek yoludur. HEPA filtresine sahip bir elektrik süpürgesi alırken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır;
– HEPA filtresi süpürgenin kalbi olan motorun hava çıkışında bulunmalıdır. Bu sayede evinize geri verilen havanın temizliği garanti altına alınır.
– HEPA filtresi, tamamen hava sızdırmaz bir tasarımla yerleştirilmiş olmalıdır ki süpürgenizin içine giren her partikül başka bir sızıntı olmadan filtre tarafından tutulabilsin ve eviniz bu partiküllerden tamamen arındırılsın. Nilfisk’in “HEPA Tight Construction” tasarımı sayesinde hiçbir partikül HEPA filtresinden kaçamaz!

Teknik gözden geçirme Nilfisk Extreme Eco

RENKWhite
KABLO UZUNLUĞU (M)/ FİŞ TİPİ7/EU
VOLT/FREKANS (V/HZ)220-230/50-60
MAX GÜÇ (W)1250
BORU UCUNDAKİ EMİŞ GÜCÜ (W)500/335
TOZ TOPLAMASI (% IEC 312)76
HORTUMLU HAVA DEBİSİ (L/SAN.)39
VAKUM (KPA)27
NOZUL İLE 1.5 M DE SES BASINÇ SEVİYESİ (DB(A)ISO 11203)54
NOZUL İLE SES GÜÇ SEVİYESİ (DB(A)60704-2-1)70
ÇALIŞMA YARIÇAPI (M)10,2
TOZ TORBASI KAPASİTESİ (L)3,2
EGZOST FİLTRESİ ALANI (CM²)HEPA 14/3700
UZUNLUK X GENİŞLİK X YÜKSEKLİK (CM)40/32/35
AĞIRLIK (KG)7,7