NKT Makina

Nilfisk Extreme Care

Emiş gücü ve filtrelemede rakipsiz performans
Hem çok güçlü bir emiş gücü olan, üst sınıf bir filtre ile havayı temizleyen, düşük ses ile rahatsız etmeyen ve uzun süre size hizmet edebilecek bir yardımcı mı arıyorsunuz? Nilfisk Extreme, size ihtiyacınız olan her şeyi ve fazlasını sunabilecek harika bir yardımcı.

Nilfisk Extreme serisi size uzun süre hizmet vermek ve aynı zamanda temizliği kolay ve ergonomik olarak verimli hale getirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Ergonomik kolu ve teleskopik uzatma borusu sayesinde hiç zorlanmadan temizlik yapılabilir.
Evlerimizdeki kirlerin büyük bir kısmı gözle görülemeyen kirden oluşur. Ağır olan kirler yerçekimi sayesinde eşyaların ve yerlerin üzerine düşerler ve biz bunları görebiliriz. Fakat daha hafif olan partiküller ve gazlar havada asılı kalırlar ve bunlar bizim gözle göremediğimiz kadar küçüktürler.
HEPA filtreleri havada asılı kalan ve gözle görülemeyecek kadar küçük olan bu partikülleri, polenleri, sigara dumanını ve virüsleri temizleyebilmenin tek yoludur. HEPA filtresine sahip bir elektrik süpürgesi alırken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır;
– HEPA filtresi süpürgenin kalbi olan motorun hava çıkışında bulunmalıdır. Bu sayede evinize geri verilen havanın temizliği garanti altına alınır.
– HEPA filtresi, tamamen hava sızdırmaz bir tasarımla yerleştirilmiş olmalıdır ki süpürgenizin içine giren her partikül başka bir sızıntı olmadan filtre tarafından tutulabilsin ve eviniz bu partiküllerden tamamen arındırılsın. Nilfisk’in “HEPA Tight Construction” tasarımı sayesinde hiçbir partikül HEPA filtresinden kaçamaz!

-Benzersiz toz toplama kabiliyeti: Güçlü motor ve iyi tasarım sayesinde rakipsiz emiş gücü -Alerji filtresi: HEPA filtresi, havada bulunan tozları, toz maytlarını, hayvan tüylerini ve daha da küçük partiküllerin 99.99%’unu temizler. Sonuç; kirli hava içeri, temiz hava dışarı -İnanılmaz derecede düşük ses: Hem en güçlü, hem en sessiz elektrikli süpürge -5 yıl garanti: Merak etmeyin, süpürgeniz uzun süre hizmet için üretildi -Mikrofiber toz torbası

Teknik gözden geçirme Nilfisk Extreme Care

RENKSTAR SILVER METALLIC
KABLO UZUNLUĞU (M)/ FİŞ TİPİ7/EU
VOLT/FREKANS (V/HZ)220-230/50-60
MAX GÜÇ (W)2000
BORU UCUNDAKİ EMİŞ GÜCÜ (W)600/400
TOZ TOPLAMASI (% IEC 312)78
HORTUMLU HAVA DEBİSİ (L/SAN.)41
VAKUM (KPA)31
NOZUL İLE 1.5 M DE SES BASINÇ SEVİYESİ (DB(A)ISO 11203)55
NOZUL İLE SES GÜÇ SEVİYESİ (DB(A)60704-2-1)71
ÇALIŞMA YARIÇAPI (M)12,2
TOZ TORBASI KAPASİTESİ (L)3,2
EGZOST FİLTRESİ ALANI (CM²)HEPA 14/3700
UZUNLUK X GENİŞLİK X YÜKSEKLİK (CM)40x32x35
AĞIRLIK (KG)7,7