NKT Makina

NİLFİSK CFM T40W

Baz tri-Faze T40W ve Yapı&İnşaat sektörüne özel T40WP
T40W katı&sıvılar için tasarlanan tri-faze mobil vakum makinalarıdır. 100L veya 50L hazneli ya da Yerçekimli Boşaltma Sistemine sahip(GU), farklı HEPA filtreleri, “M” sınıfı filtre veya siklonik plakanın birlikte sunulduğu modelleri mevcuttur. Yoğun miktardaki ince tozlar için ideal bir model: T40WP

Sürekli olarak herhangi bir bakıma ihtiyaç duymadan çalışabilen sessiz ve güvenli çift kademeli yanal üfleyicileri (blower) mevcuttur. Yanal üfleyicilerin (blower) aşağıda konumlandırılması özellikle sert zeminlerde çalışırken çok büyük dayanıklılık sağlar. Makinanın çevresinde bulunan tutma kolları çalışma alanında makinanın ileri ve geri çalışmasında kolaylık sağlar. T40W modellerinde “L” sınıfı filtreli standart olarak bulunmakla birlikte “M” sınıfı filtre de ince tozların çekilmesi gerektiği koşullarda eklenebilir. Ayrıca manuel filtre silkeleyicisi sayesinde filtrede mükemmel bir verimlik sağlanmış olur. HEPA filtreli modelleri de mevcuttur, dolayısıyla atmosferin ve çalışma alanının mümkün olduğu kadar sağlıklı olmasını sağlamış olur. T40W de bulunan aksesuar kutusu, kablo ve hortum tutucu makinaya ergonomi ve operatöre de kullanım kolaylığı sağlar. Bir başka artı özelliği operatöre filtre silkelemeye yönelten, filtre verimliliğinin düştüğünü gösteren muhafazalı manometresidir. Şoklara karşı korunması için ON/OFF (Açma/Kapama) düğmesi şasenin arka bölümünde ve karterin içerisinde yer alır.
T40WP modeli: İnşaat & Yapı Sektöründe yüzey işleme operasyonları sırasında taşlama, kazıma, veya kumlama makinalarına bağlanarak birlikte çalışabilen makinelerdir. Bünyesindeki kompressörü sayesinde üzerindeki 3 adet “M” sınıfı kartuş filtreler otomatik olarak temizlenir ve mükemmel bir filtrasyon sağlanır.
T40WP modellerinde 100 L hazne veya Yerçekimli Boşaltma Sistemi (GU) mevcuttur. Her iki model içinde yukarı akım (motor sonrası) AU HEPA filtre öngürülmüştür.

Yüksek hava akışının sağlanması için paralel bağlanmış yanal üfleyici
L100 & L50 hazne kapasiteleri
Kolay boşaltma için sabitlemeli hazne sistemi
Plastik torbalı veya Longopac’a yerçekimli boşaltma (GU) sistemi
Sağlam ve ince tasarım 4 kW sessiz & sağlam yanal üfleyici L & M Sınıfı filtreler HEPA H14 Upstream ( Motor sonrası) filtre Aksesuar kutusu & kablo/hortum tutucu Tekerlekli & Tutmalı konteyner Manuel Filtre silkeleme Manometre Faz değiştirmek için priz
T40WP modelinde dahili kompressör
T40WP modelinde yer alan “M” Sınıfı kartuş filtre

Teknik gözden geçirme T40W

VOLTAJ (V)400
FREKANS (HZ)50
KORUMA SINIFI (ELEKTRİKLİ)I
IP KORUMA SINIFI55
İZOLASYON SINIFIF
MOTOR GÜCÜ (KW)4
HAVA DEBİSİ (M³/H)516
VAKUM (MBAR/KPA)300
1.5 M’DE SES BASINÇ SEVIYESI (DB(A)ISO 3744)72
HAZNE KAPASİTESİ (L)100
ANA FİLTRE TİPİPolyester Star Filter
ANA FİLTRE ALANI (CM²)19500
YUKARI AKIM HEPA FİLTRE H14 (CM²)
GİRİŞ (MM)70
UZUNLUK X GENİŞLİK X YÜKSEKLİK (MM)1130x600x1530
AĞIRLIK (KG)139