NKT Makina

NİLFİSK CFM T 75

7.5 kW lık yanal kanal üfleyicili Endüstriyel Trifaze I-Vac
T75 modeli katı&sıvı çekimi için kullanılan mobil bir endüstriyel vakum makinasıdır. Elektrikli filtre silkeleyici, HEPA filtre, Sıvı Kontrol, Izgara & Valf, 100L kapasiteli hazne veya Yerçekimi Boşaltma Sistemi (GU) gibi çeşitli ek aparatlarlar eklenerek uygulama alanları genişletilebilir.

T75 modeli 460mm çapında platformu bulunan 7.5 kW gücünde yanal üfleyicinin (blowerın) bulunduğu ilk modeldir. Kompakt yapı ve güç aynı model üzerinde birleşmiştir. Bununla birlikte yüksek vakumun gerekli olduğu durumlarda da T75 çok yüksek bir hava akışı sağlayabilir. Uzak mesafelerden ağır malzemeleri çekmek için uygundur. Gerektiğinde elektrik kontrol panosuna kumanda devresi kurulabilir, üzerine elektrik ekipmanları ilave edilebilir. Bu sayede T75 modeli sabit bir vakum sistemi olarak da kullanılabilir.
Yüksek miktarda ince tozların çekilmesi sırasında kullanılabilen elektrikli filtre silkeleyicisi (SE FM) filtre temizliğinin doğru yapılması için mükemmel bir ekipmandır. Elektrikli filtre silkeleyicisinin standart olarak bulunduğu modellerde 3.5 m2 lik “M” sınıfı yıldız filtrede mevcuttur. Sıvılar için otomatik kesme sistemi (L) modellerinde öngürülmüştür. Izgara & valf ve siklon plaka (GV CC) ekipmanlarının eklendiği durumlar kullanıcı kolaylığı sağlar ve yıldız filtreyi korumuş olur. Aksesuar kutusu, kablo ve hortum/kablo tutucu T75 modelini daha ergonomik yaparak operatörün iş yükünü hafifletmiş olur. Muhafazalı konumu, manometrenin operatöre filtre verimliliğinin düştüğünü göstermesi ve operatörü filtre silkelemeye teşvik etmesi bir başka artı özelliklerindendir. Elektrik panosunda yer alan Yıldız/Üçgen bağlantısı ilk çalıştırılma esnasında oluşan yüksek akımı azaltmış olur.

Sürekli kullanım için tek kademeli yanal üfleyici 100 L hazne kapasitesi
Tahliye işlemleri için konteyner boşaltma sistemi
Sıvılar için otomatik durdurma sistemi
Plastik torbalı veya LongoPac li yerçekimii boşaltma sistemi
Sağlam & İnce tasarım
7.5 kW lık sessiz & güvenli yanal üfleyici
L & M Sınıfı filtreler ( GU FM & SE FM modellerinde)
Aksesuar kutusu & kablo / hortum tutucu
Tekerlekli & tutuculu konteyner
Manuel Filtre Silkeleme (standart)
Elektrikli Filtre Silkeleme (SE FM modeli)
Vakum metre
Yıldız-Üçgen elektrik kutusu
Faz Değişimi

Teknik gözden geçirme T75

FREKANS (HZ)50
KORUMA SINIFI (ELEKTRİKLİ)I
IP KORUMA SINIFI55
İZOLASYON SINIFIF
MOTOR GÜCÜ (KW)7,5
HAVA DEBİSİ (M³/H)534
VAKUM (MBAR/KPA)430
WORKING VACUUM (mbar)350
1.5 M’DE SES BASINÇ SEVIYESI (DB(A)ISO 3744)74
HAZNE KAPASİTESİ (L)100
ANA FİLTRE TİPİPolyester Star filter
ANA FİLTRE ALANI (CM²)35000
YUKARI AKIM HEPA FİLTRE H14 (CM²)-
GİRİŞ (MM)70
UZUNLUK X GENİŞLİK X YÜKSEKLİK (MM)1300X600X1640
AĞIRLIK (KG)188