NKT Makina

Nilfisk Bravo

Çocukların ve evcil hayvanların yaşadığı mekânlar için tam bir toz canavarı
Nilfisk Bravo çocukların ve evcil hayvanların olduğu hareketli ailelerin çok seveceği bir temizlik asistanı. Bir düşünün; Çocuklarınızın arkadaşları geldi ve evin her tarafı yiyecek kırıntıları ile dolu. Ekstra büyük toz torbası ve 2000 watt gücüyle Nilfisk Bravo hepsini rahatlıkla temizleyecektir.

Nilfisk Bravo günlük temizliği çok hızlı ve etkili bir şekilde yapan, çocuklu ve evcil hayvanlı hareketli aileler için idealdir. 2000 Watt’lık motor, etkileyici emiş gücü ve ekstra büyük toz torbası ile çok uzun süre toz torbası değişimine gereksinim duymadan size hizmet eder. Pratik üfleme özelliği ile isterseniz şişme yatakları şişirebilir veya peteklerin arkası gibi ulaşılması zor bölgelerdeki kirleri temizleyebilirsiniz. Emiş gücü yüksek olmasına rağmen küçük ve kompakt tasarımı sayesinde Nilfisk Bravo’yu bir dolabın içinde bile saklayabilirsiniz.

Nilfisk Bravo bir ailenin ihtiyaç duyacağı tüm fonksiyonlara ve fazlasına sahiptir. Etkili HEPA filtresi sayesinde toz partiküllerinin ve toz maytlarının tekrar odaya verilmesi önlenir. Bütün aksesuarlar, kolay ulaşım için süpürge üzerinde saklanabilir.

– Güçlü 2000 watt emiş gücü
– XL toz torbası sayesinde uzun toz torbası ömrü
– Üfleme özelliği sayesinde şişme yatakları şişirebilme ve radyatör petekleri gibi ulaşılması zor alanlardaki kirleri temizleyebilme özelliği
– Etkili HEPA filtresi sayesinde daha temiz hava ve böylece daha az allerji

Teknik gözden geçirme Nilfisk Bravo

RENKSPITFIRE RED
KABLO UZUNLUĞU (M)/ FİŞ TİPİ7/EU
VOLT/FREKANS (V/HZ)220-240/50-60
ANMA GÜCÜ/MAKSİMUM GÜÇ (W)1600/2000
BORU UCUNDAKİ EMİŞ GÜCÜ (W)500/335
TOZ TOPLAMASI (% IEC 312)70
HAVA DEBISI (L/SAN.)50/38
VAKUM (KPA)26
NOZUL İLE 1.5 M DE SES BASINÇ SEVİYESİ (DB(A)ISO 11203)64
NOZUL İLE SES GÜÇ SEVİYESİ (DB(A)60704-2-1)80
ÇALIŞMA YARIÇAPI (M)10.2
TOZ TORBASI KAPASİTESİ (L)3.2
EGZOST FİLTRESİ ALANI (CM²)HEPA 10
UZUNLUK X GENİŞLİK X YÜKSEKLİK (CM)45x30x28
AĞIRLIK (KG)6.5